Práca v reklamke so sebou prináša kopec zaujímavej roboty a spolupráce. Najväčšie nadšenie v agentúre zavládne, keď sa naskytne nejaký výnimočný projekt, fotenie alebo točenie videa. A jedna takáto vec sa nám podarila aj vďaka nášmu klientovi Citroën Slovensko, ktorý zapožičal na turné TROSKY 2017 svoje nadupané auto.

Citroën Slovensko už dlhšie spolupracuje so slovenskými kapelami a hudobníkmi. Tentokrát sa rozhodol podporiť turné legendy slovenskej hip-hopovej scény, dua TROSKY a.k.a. Midi a Vec zo Zlatých Moraviec. Takúto spoluprácu treba, samozrejme, zdokumentovať. No a našou úlohou bolo zabezpečiť kompletnú fotoprodukciu. Nakoľko bolo potrebné fotiť aj zapožičané auto, hľadali sme lokalitu, ktorá by zapadala do nášho konceptu, ponúkla by nám dostatok miesta a času. Nakoniec sme našli ideálne miesto na Prístavnej ulici. Polorozpadnutá budova s veľkým parkoviskom. Čo viac si želať?

O samotne fotenie sa postaral Michal Vasil, ktorý dokáže zázraky aj v underground podmienkach. A keďže obrázky sú viac ako slová, tu je pár fotiek z backstagu tejto spolupráce.

Pred príchodom hlavných hviezd sme si zapózovali aj my

trosky citroen

Pnemuatiky na zaťaženia svetla musia byť! Ako správne TROSKY 🙂

vec trosky citroen

Vec nám pustil svoje TROSKY z nadupaného kazeťáku

A na záver celá crew pokope. Istropolitana Ogilvy & Citroën Slovensko & TROSKY